Udane rozpoczęcie sezonu - zwycięstwo z UKS Rakovia 5:1

W dniu 27.08.2015 o godzinie 18:30 rozpoczęły się rozgrywki dla naszej drużyny. Inauguracja przypadła na mecz wyjazdowy z UKS Rakovia, który rozegraliśmy na boisku OSiR Ursus. Ani przez chwilę nasze zwycięstwo nie było zagrożone. Po początkowym spięciu naszych zawodników od 15 minuty meczu gra toczyła się głównie na połowie naszych przeciwników. W 25 minucie po ładnym strzale z rzutu wolnego prowadzenie dla naszych barw uzyskał kapitan naszej drużyny Grześ Chojnacki. Od tej chwili na boisku grę prowadziła już tylko jedna drużyna. Po przerwie dwie bardzo szybko strzelone bramki w 36 i 41 minucie przez Ferbiego i Kaczkę po składnych i pomysłowych akcjach. Szczególnie na uznanie zasługuje ta pierwsza zdobyta po kilkukrotnej klepce Farby z Gumisiem. Pozostałe dwa trafienia to indywidualne akcje Antosia i Alusia a więc naszego duetu AA. Przedniej urody był strzał tego drugiego - można powiedzieć "stadiony świata". Nie brakowało w tym meczu błędów z naszej strony, wiele jest jeszcze elementów do poprawy i zmiany ale jedno jest pewne - mamy drużynę mogąca z powodzeniem walczyć o czołową pozycje w lidze. Tradycyjnie po wygranym meczu wykonany został taniec na środku boiska i podziękowanie dla naszych wiernych i licznych kibiców jeżdżących za naszą drużyną bez względu na odległość, porę dnia i pogodę. Dziękujemy Wam - razem tworzymy przyszłość DRUKARZA