A gdzie jest Sarmata?

W sobotę 29 sierpnia o 10:00 była wyznaczona 2 kolejka II ligi WLM U-14. Drużyna gospodarzy w pełnym składzie, obsada sędziowska, zespół medyczny, główna płyta boiska wszystko czekało na rozpoczęcie meczu. Niestety przeciwnik drużyna KS Sarmata nie uznał za stosowne pojawić się w tym czasie w Al. Zielenieckiej 2. Nasi zawodnicy odbyli rozgrzewkę przy pięknej pogodzie po czym sędzia spotkania Wodarski odczekał regulaminowy kwadrans i na skutek nie przybycia gości odgwizdał koniec meczu - co znamionuje walkowera na naszą korzyść. Tak więc bez wysiłku KS Drukarz wygrał mecz 3:0 i umocnił się na pozycji lidera po dwóch kolejkach w grupie 3. Decyzja sędziego została zatwierdzona przez Wydział Gier MZPN i walkower dla naszej drużyny stał się faktem.