Po przerwie czas na Unię - zaczynamy rewanże

Minęła przerwa w rozgrywkach spowodowana długim weekendem majowym. Udało się odpocząć od piłki ale i porządnie za nią stęsknić. Zaczynamy rundę rewanżową - na początek rozegramy w niedzielę 08.05.2016 o godz. 12:00 mecz z zespołem Unii II Warszawa - tym razem u nas na Wembley. Mimo iż w pierwszym meczu wygraliśmy gładko 5:1 pamiętać należy , że właśnie na Unii w ostatniej kolejce potknął się Real i przegrał 1:0. Mecz poprowadzi sędzia MIELCZARCZYK. Nasi przeciwnicy zapowiedzieli, że zagrają w strojach niebieskich a więc my wystąpimy w kompletach biało - czarnych. Powołania: Krupa, Krupski, Kostrzewa, Kochanowski, Kubiński, Kurt, Filipiuk, Wesołowski, Chojnacki, Mróz, Łojek, Surowiec, Farbiszewski, Pilichowski.