Bardzo ważna niedziela

W najbliższą niedzielę czekają nasze drużyny bardzo ważne mecze. Na pierwszy ogień idzie grupa biała, która już o godzinie 10:00 rozegra rewanżowy mecz z dziewczynami z MUKS Praga. Zawody poprowadzi sędzia Kapusta. Zwycięstwo naszej drużyny większą różnicą bramek niż dwie - praktycznie kończy rozgrywki w tej grupie, tzn. mecze będą oczywiście rozgrywane dalej ale drużyną, która wywalczy awans będzie DRUKARZ. Nie jest możliwa w pozostałych meczach z Wkrą Pomiechówek czy z Wisłą Jabłonna strata choćby punkciku. Przypomnę,że w pierwszej rundzie z tymi zespołami padły wyniki 17:0 i 11:0.

Po południu o godzinie 14:00 na głównej płycie Estadio da LUZ rozegra swoje spotkanie grupa niebieska. Jej przeciwnikiem będzie zespół Realu ale nie ma on nic wspólnego broń Boże z drużyną Królewskich z Madrytu. Zawody poprowadzi sędzia Dominiczak. Goście w tabeli zajmują trzecie miejsce tracąc do liderującego Drukarza 4 punkty. Obie nasze drużyny czekają ciężkie mecze ale zdobycz 3 punktowa białych i niebieskich jest w tych przypadkach koniecznością. Drukarz w obu spotkaniach zagra w strojach granatowo - czarnych. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych kibiców i sympatyków na mecze w niedzielę.